Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunstikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunstikool


 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Esimest korda järve ääres.

Go down 
5 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Caleb Anduessa
Rebane
Rebane
Caleb Anduessa


Postituste arv : 65
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Esimest korda järve ääres. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimest korda järve ääres.   Esimest korda järve ääres. - Page 2 Icon_minitimeEsm Juul 23, 2007 10:02 am

Caleb nägi kuidas tüdruk läks vee alla ning tegi kukerpalli. Poiss oli ennast kavalasti ära peitnud nimelt hoidis ta vee alustest vetikatest kinni et ta vee pinnale ei tõuseks ja õhku oli tal veel piisavalt. Kuna poiss sai aru ,et tüdruk ootab teda siis ujus ta vee alt pilliroogude vahele ning siis tuli pinnale ja jäi jälgima mida tüdruk teeb.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-reimpzzz
Luscinia Heliodor
Rebane
Rebane
Luscinia Heliodor


Postituste arv : 62
Amet/klass : 1. klass
Maja : Ravenclaw
Registration date : 10/07/2007

Esimest korda järve ääres. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimest korda järve ääres.   Esimest korda järve ääres. - Page 2 Icon_minitimeEsm Juul 23, 2007 10:49 am

Kiirelt,nagu pistrik tõusis Luce pinnale, lükkkas juuksed näolt ja vaatas ringi. Calebit ta pilliroogude vahel ei märganud. Ta hulpis veel veidi kuid mõtlews siis, et järsku hoiab poiss vee all hinge kinni. Ta otsustas end peita ja ujus pilliroogude vahele, teadmata, et Caleb on samas puhmas.
Tagasi üles Go down
Caleb Anduessa
Rebane
Rebane
Caleb Anduessa


Postituste arv : 65
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Esimest korda järve ääres. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimest korda järve ääres.   Esimest korda järve ääres. - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 25, 2007 11:10 am

"Kust sa teadsid ,et ma siin olen?" ütles poiss ning hakkas kiiruga tüdruku eest ära ujuma. Ta tõukas ennast korra vee põhja et võtta hoogu sukelduda ning siis tuli ta suure hooga pinnale ja uuesti vee alla ning ta ujus peaaegu kaldani ,aga enne sai tal õhk otsa ja ta tuli pinnale hingama ta nägi kuidas tüdruk oli temast kaugemal.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-reimpzzz
Luscinia Heliodor
Rebane
Rebane
Luscinia Heliodor


Postituste arv : 62
Amet/klass : 1. klass
Maja : Ravenclaw
Registration date : 10/07/2007

Esimest korda järve ääres. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimest korda järve ääres.   Esimest korda järve ääres. - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 25, 2007 7:52 pm

Luce ehmus, kui keegi temast veidi paremal rääkis. Kui talle oli kohale jõudnud, kes rääkija on naeratas ta jälle lahkelt. "Ma ei teadnudki. Peitsin sinu eest siia." Kuid poiss juba sukeldus. Kui ta järgmine kord pinnale jõudis oli ta juba kalda pool. Lucy sukeldus, tehes õhus kaar nagu delfiin. Nis oli seda talle väiksena õpetanud. Vee all surus ta end sügavale, kuid mitte väga. Silmad tegi ta lahti. Ei olnudki kõige hullem. Kuid õhupuudusel tuli ta jälle ülespoole. Vee peal vistkas ta juuksed selja taha ning otsis silmadega Calebit. Teda polnud näha.


OT: Kas sa tead ka, kui sügav see järve põhu on Razz Vaata neljandat osa, siis saad teada Very Happy
Tagasi üles Go down
Caleb Anduessa
Rebane
Rebane
Caleb Anduessa


Postituste arv : 65
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Esimest korda järve ääres. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimest korda järve ääres.   Esimest korda järve ääres. - Page 2 Icon_minitimeReede Juul 27, 2007 10:29 am

OT: Ma olen kõiki osasi näinud:D.. ma tean et sügav aga nohh vahet pole:..

Caleb hüüdis " Hei.Ma olen siin. Tuled ka välja?" küsis poiss ning ootas tüddruku vastust ning võttis liiva pealt enda riided.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-reimpzzz
Luscinia Heliodor
Rebane
Rebane
Luscinia Heliodor


Postituste arv : 62
Amet/klass : 1. klass
Maja : Ravenclaw
Registration date : 10/07/2007

Esimest korda järve ääres. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimest korda järve ääres.   Esimest korda järve ääres. - Page 2 Icon_minitimeReede Juul 27, 2007 12:04 pm

Luce kuulis poissi. Ta vastas: "Okei. Üksi on igav." Ta tegi veel viimase kukerpalli ning ujus siis tugevate tõmmetega kaldale. Välja roninud, tõmbas Luce välja oma lina ning kukutas end sellele.
Tagasi üles Go down
Caleb Anduessa
Rebane
Rebane
Caleb Anduessa


Postituste arv : 65
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

Esimest korda järve ääres. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimest korda järve ääres.   Esimest korda järve ääres. - Page 2 Icon_minitimeNelj Sept 13, 2007 4:59 pm

Poiss hakkas kõndima lossi poole ise pluusi selga ajades. Siis jäi ta seisma ning ootas tüdrukut järele ,et temaga koos minna lossi.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-reimpzzz
Sponsored content





Esimest korda järve ääres. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimest korda järve ääres.   Esimest korda järve ääres. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Esimest korda järve ääres.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Esimest korda kakukeskuses.
» Esimest korda raaamatukogus.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunstikool :: Sigatüügas ja selle alad :: Järv-
Hüppa: