Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunstikool
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunstikool


 
PealehtOtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 keelatud metsa serval.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Caleb Anduessa
Rebane
Rebane
Caleb Anduessa


Postituste arv : 65
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeReede Juul 13, 2007 12:21 pm

Caleb kõndis keelatud metsa poole.Peagi oli ta metsa serval ning siis istus ta sinna murule. Ta vaatas taevasse kuidas pilved liikusid.Siis heitis ta selili murule käed kukla all ning pani silmad kinni.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-reimpzzz
Luscinia Heliodor
Rebane
Rebane
Luscinia Heliodor


Postituste arv : 62
Amet/klass : 1. klass
Maja : Ravenclaw
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeReede Juul 13, 2007 4:17 pm

Luce tahtis vaatama minna Hagridi majakest, kuid märkas kedagi keelatud metsa serval. Oma julguse kokku võttes läks Luscinia poisi kõrvale ja sõnas: "Kas sa veidi liialt lähedale pole metsale?"
Tagasi üles Go down
Caleb Anduessa
Rebane
Rebane
Caleb Anduessa


Postituste arv : 65
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeEsm Juul 16, 2007 11:17 am

" Ei. Kas nii lähedal ei tohi metsale olla?" küsis poiss uudishimulikult ning jäi vaatama korraks tüdrukut ning siis pööras pilgu uuesti metsa poole. " Kas sa oled siin varem käinud?" küsis poiss ning vaatas tüdrukut.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-reimpzzz
Luscinia Heliodor
Rebane
Rebane
Luscinia Heliodor


Postituste arv : 62
Amet/klass : 1. klass
Maja : Ravenclaw
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeEsm Juul 16, 2007 11:52 am

Luce naeratas rõõmsalt. "Ma ei oska öelda. Lihtsalt mõtlesin, et üks Slyth oleks õnnelik, kui saaks kelleltki teisest majast punkte maha võtta. Kuid eriti vahet pole. Ta ei saaks ju midagi teha. Metsa kõige lähem koht meile on oma kümne meetri kaugusel." Ta vaatasmetsa poolejaütles veidi lõbusalt. "Ega sealt ju ometi mõni elukas välja karga." Kuulnud poisi küsimust vastas Luce: "Ei. praegu olen ma kõige lähemal metsale, kui ma iial olnud olen" Järsku tuli talle meelde, et pole end tutvustanud. "Luscinia Heliodor. Ravenclaw. 1. klass. Võid kutsuda Lucyks või Luce'iks. Ja sina?"
Tagasi üles Go down
Caleb Anduessa
Rebane
Rebane
Caleb Anduessa


Postituste arv : 65
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeEsm Juul 16, 2007 12:02 pm

" Olgu siis" ütles poiss ning naeratas tüdrukule. " Caleb. Caleb Anduessa. Olen veel sõõlamatta" ütles poiss ning vaatas metsa poole. " Sul on õde ka jah? Ma tean et siin on kaks Heliodori" ning naeratas tüdrukule.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-reimpzzz
Luscinia Heliodor
Rebane
Rebane
Luscinia Heliodor


Postituste arv : 62
Amet/klass : 1. klass
Maja : Ravenclaw
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeEsm Juul 16, 2007 12:08 pm

Luce noogutas."Jah.Mul on õde. Ignisis. Ta käib kolmandas ja on Gryffindori prefekt. Ma loodan, et saan kaa kolmandas prefektiks. Kuid arvatavasti mitte. Kas sul on õdesid-vendi?" Küsis Luce viimaks.
Tagasi üles Go down
Caleb Anduessa
Rebane
Rebane
Caleb Anduessa


Postituste arv : 65
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeEsm Juul 16, 2007 3:28 pm

" Ma märkasin jah ,et kaks Heliodori on" naeratas poiss."Sul veab siis kui saad" ütles poiss ning vaatas tüdrukut." Mul on õde Kadma ,aga ta käib teises võluri koolis" ütles poiss ning jäi tüdrukut vaatama.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-reimpzzz
Luscinia Heliodor
Rebane
Rebane
Luscinia Heliodor


Postituste arv : 62
Amet/klass : 1. klass
Maja : Ravenclaw
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeTeis Juul 24, 2007 12:38 pm

"Vaevalt." Lusus Luce prefektiks saamise kohta. Siis naeratas ta jälle laialt ja ütles. "Ma ei viitsi siin enam olla. Lähen sisse. tuled ka?" Luce vaatas poisile küsivalt silma.
Tagasi üles Go down
Caleb Anduessa
Rebane
Rebane
Caleb Anduessa


Postituste arv : 65
Age : 31
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeKolm Juul 25, 2007 11:16 am

" Jah.Lähme sisse" ütles poiss ning tõusis püsti sidus enda kingapaela kinni ning läks tüdrukule järgi. " Läki siis" ütles poiss.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/-reimpzzz
Luscinia Heliodor
Rebane
Rebane
Luscinia Heliodor


Postituste arv : 62
Amet/klass : 1. klass
Maja : Ravenclaw
Registration date : 10/07/2007

keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitimeKolm Juul 25, 2007 7:55 pm

Luce läks koos poisiga lossi. Korra vaatas ta veel metsale tagasi. Ei olnudki enam nii juba, seda vaadata. Kui ei oleks, siis oleks ta vist Gryffis.


OT: kuhu lähme?
Tagasi üles Go down
Sponsored content





keelatud metsa serval. Empty
PostitaminePealkiri: Re: keelatud metsa serval.   keelatud metsa serval. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
keelatud metsa serval.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Keelatud metsa juures.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sigatüüka Nõiduse ja Võlukunstikool :: Sigatüügas ja selle alad :: Keelatud mets-
Hüppa: